Güvenli Alışveriş

KREDİ KARTI GÜVENLİĞİ


Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartısahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizhiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.


İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzuanlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan biritarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bugüvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgilerinizşifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarakve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılankredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapidtarafından 256 Bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmaküzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığıtakdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdangörüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi birkoşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.


Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerinödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafındanKredi Kartları Sahtekarlığı 'na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışverişsitelerimizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik veteslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefonbilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü içingerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibatageçilmektedir.


Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan ve açıkadres ve telefon bilgilerinin belirtildiği İnternet alışveriş sitelerigünümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütünkonular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayanfirmanın güvenirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.


Not: İnternet alışveriş sitelerinde firmanın açık adresinin vetelefonun yer almasına dikkat edilmesini tavsiye ediyoruz. Alışverişyapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon /adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefonederek teyit edin. EMESYS Endüstriyel Medikal Elektronik Havacılık YazılımSanayi ve Ticaret Limited Şirketi aittüm online alışveriş sitelerimizde firmamıza ait tüm bilgiler ve firma yeribelirtilmiştir.


E-POSTAGÜVENLİĞİ


Sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgiliolarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veyaşifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslartarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgileringüvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.